Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia logopedyczne,
aby zapewnić ciągłość pracy terapeutycznej raz w tygodniu będę przesyłać na udostępnione przez Państwa adresy e-mail materiały i instruktaże do ćwiczeń w domu. Oczywiście nie da się zdalnie prowadzić procesu terapeutycznego w pełnym zakresie. Natomiast można realizować ćwiczenia doskonalące i utrwalające dotychczas nabyte umiejętności oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe istotne dla dalszego rozwoju mowy dziecka.
Proponowane ćwiczenia będą dostosowane do indywidualnych potrzeby dzieci i nieobciążające nadmiernie czasowo.
Jeżeli będziecie Państwo potrzebowali konsultacji, porady, to udzielę jej za pośrednictwem poczty elektronicznejkrystyna.piekarska@op.pl lub telefonicznie  tel. 691 615 561
 - w poniedziałki  w godz. 8-15.

Zachęcam do współpracy i pierwszego kontaktu  e-mailowego ze mną – w wiadomości wystarczy wpisać imię i nazwisko dziecka. Pierwsze ćwiczenia dla dziecka prześlę w ciągu najbliższych dwóch dni.

Pozdrawiam wszystkich Państwa i dzieci
Krystyna Piekarska -logopeda

DRODZY RODZICE !
Materiały do pracy z dziećmi w domu znajdzecie Państwo poniżej w poszczególnych grupach.
 Miłej zabawy i owocnej pracy.

W związku z zaistniałą sytuacją zabawa i nauka pzez jakiś czas odbywać będzie się w domu.
Na stronie głównej w poszczególnych grupach są przygotowane materiały edukacyjne. Zachęcamy do skorzystania.

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

GRUPA IV

GRUPA V

GRUPA VI

MZTERIAŁY DO PRACY W DOMU

GRUPA "0"

MATERIAŁY DP PRACY W DOMU

23-03-2020

DRODZY RODZICE!

Informuje, że do 10 kwietnia 2020 roku zawieszenie wszystkich zajęć

Środa 08 kwietnia 2020

Sieciesława, Cezaryna, Radosław, August, Apolinary, Cezary, January

Czy masz profil na Facebooku?

Zobacz wyniki